Welcome! Welcome to www.multi-kulti.sk
Calendar
Home Icon
O projekte DJ AT WORK

 

Občianské združenie MultiKulti do Košíc každoročne prináša pre všetkých priaznivcov elektronickej hudby, nadšencov, ale najmä profesionálnych DJ-ov a hudobných producentov, etablované hudobno – edukačné podujatie DJ AT WORK. Projekt DJ AT WORK je sériou hudobno – edukačných aktivít zameraných na vzdelávanie a prezentáciu v oblasti súčasných umeleckých prejavov ako DJ-ing, VJ-ing, produkcia elektronickej hudby, turntablizmus či kinetická scénografia. Od roku 2009 MultiKulti zrealizovalo spolu 4. série týchto zaujímavých pdujatí.

Na premiére pilotného projektu DJ AT WORK (2009) bol našim hosťom DJ FOOD /Strictly Kev/, jednen z najúspešných predstaviteľov legendárneho labelu NINJA TUNE, ktorý do Košíc zavítal vôbec po prvý krát. Každý ročník podujatia DJ AT WORK prináša nové témy a polohy súčasnej elektronickej hudby a umenia, ktoré prepája s praxou. Pozvaní DJ-i a účinkujúci sa premenia na lektorov a múdrych „otcov“, ktorí sa radi podelia so svojím know how s domácim publikom a pomáhajú začínajúcm DJ-om a producentom naštartovať svoju úspešnú kariéru, či tým skúsenejším zdokonaliť sa v DJ-skom remesle. Tématicky zamerané workshopy sú vždy doplnené o odborné poradenstvo a prezentáciu DJ, PC/Mac techniky, kontrolorov a iných "gadgets", ktoré dopĺňa aj výučba softvérov určených na tvorbu a produkciu hudby založenej na tzv. počítačovej platforme.

Za svoje štyri roky pôsobenia projekt DJ AT WORK hosťoval hudobné a producentské legendy ako; DJ FOOD /Ninja Tune/, DJ KLUTE /Commercial Suicide/, DJ RAFIK /Lordz of Fitness/, brazílske duo DRUMAGICK /BRA/, DJ J-BOUNCE /Lordz of Fitness/, VDJ CHEEBA /Solid Steel, Ninja Tune/. PAUL SG /JazzsticsRecords, Goodlooking/, DJ NOOKIE a jeho dvorný MC FIVE ALIVE /Phuzion records/, MO'HORIZONS /Agogo/ a mnohých iných, ktorým úspešne sekundovali takmer dvadsiati DJ-i a producenti z domácej hudobnej a producentskej špičky.  

 
DJ AT WORK - hudobný workshop - POZVÁNKA

Milí priatelia,

máte radi hudbu? Zaujíma vás, ako sa tvorí a mixuje hudobná skladba? Chete stáviť príjemné popoludnie a niečo nové sa naučiť?

Ak ste odpovedali 3x áno, tak 23. augusta príďťe na Hroncovú 3 do Košíc.

Od 15:00 sme pre vás pripravili kreatívne popoludnie, kde sa za pomoci skusených lektorov dozviete o tvorbe, vzniku a mixáži elektronickej hudby. Navyše si budete môcť vyskúšať posledné novinky z DJ a PC techniky.

Na stretnutie s nami si prineste zápisnik, dobrú náladu a kopec zvedavých otázok.

Tešíme sa na vás!

 

Projekt je realizovaný s podporou:

 

 


Logos
Logo Logo Logo Logo Logo